Оператор на асфалтополагаща машина
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

БКС ДОЛНИ ЧИФЛИК ЕООД е специализирана в изграждането на инфраструктурни обекти като: текущ ремонт и поддържане на пътища, основен ремонт на тротоарни настилки, изграждане на детски и спортни площадки, направа на водопроводни и канализационни мрежи и съоръжения, както и дейности свързани със събиране, транспортиране и оползотворяване на твърди битови и строителни отпадъци

Отговорности

Личностни компетенции:

-Изпълнителност, организираност, експедитивност и отговорно отношение към работата.
-Полага необходимата грижа за поддържането и безаварийната работа на поверената му
техника.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:

-С опит при асфалтополагането
-Обща техническа грамотност;
-Шофьорска книжка

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:

-Целогодишен ангажимент
-Възможност за придобиване на нови знания и умения, и професионално развитие

Информация за контакт

Телефон: 0885599905, 0885079897

ITCD 2024 Employers