Оператор на електронен магазин с румънски език
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Компанията развива дейности, свързани с разработване и поддръжка на електронни магазини.
Във връзка с разширяване на дейността търсим колега, който да притежава опит в сферата и да ползва румънски език на работно ниво.

Отговорности

Основни отговорности, с които е свързана длъжността:
- актуализиране на база данни с продукти, които се предлагат в сайтовете
- превод на продуктовите описания на румънски език
- обработка на поръчки и комуникация с клиенти за уточняването им
- осъществяване на комуникацията, която касае продажбите на различните стоки и услуги на компанията
- комуникация с доставчици и заявка за доставка на стоки
- получаване на обратна връзка относно оферти към настоящи и потенциални контрагенти на компанията
- рекламни и маркетингови дейности във връзка с дейността на електронния магазин
- изготвяне на отчети относно дейността
- проучване на основни конкуренти
- анализ на пазара на различните продукти и услуги

Изисквания и необходими умения

Необходимо е да притежавате следното:
- ползване на румънски език на работно ниво
- опит на подобна позиция е предимство
- ориентирано към резултати мислене
- умение за работа в екип
- организираност и способност за изпълнение на поставени цели
- умение за планиране и спазване на поставени срокове
- много добри умения за комуникиране с вътрешни и външни за компанията целеви групи (колеги и контрагенти) и умения за водене на преговори
- инициативност
- желание за работа в подобна сфера на дейност
- компютърна грамотност
- предимство е владеенето и на друг чужд език

Ние Ви предлагаме

Вие сте комуникативна личност, която обича интернет пазаруването? Значи тази обява ще ви бъде интересна. Предлагаме ви възможност да се присъедините към млад екип, който е посветен на интернет продажбите. При нас ще получите шанс за кариерно развитие в приятелска среда. Стимулиращото възнаграждение идва с перспектива за нарастване, на база на постигнатите резултати. Ако междувременно сте научили и румънски език или поне го ползвате на работно ниво - може би вие сте нашият човек.
И още нещо - можем да предложим и непълна заетост и гъвкаво работно време, когато това се налага.
Звучи ли ви атрактивно? Тогава ще очакваме да изпратите автобиографията си като за интервю ще поканим кандидатите, които отговарят на описания профил.

Информация за контакт

Телефон: 0889911702

JobTiger Banner