Оператор на изходяща линия
София
длъжност на непълно работно време
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на непълно работно време От 1000 до 1500 лв.

В международна компания се изискват служители на пълно и непълно работно време ( възможно за студенти ).
Конкорд Сейл е международна компания с дейност в повече от 7 европейски държави, има повече от 11 подразделения, а мащабът на компанията и системата за подкрепа на служителите предлагат възможности за кариера в различни области.

Отговорности

- Предоставяне на информация за продуктите и услугите на компанията на нашите клиенти ( продажби по телефона не се извършват );
- Консултиране на клиенти ;
- Съдействие при решаване на различни въпроси;
- Регистриране на информация в базата данни

Изисквания и необходими умения

- Готовност за работа в екип ;
- Основни познания в компютърна грамотност;
- Владеене на български език;
- Осъществяване на изходящи повиквания.

Ние Ви предлагаме

- Офис в центъра на град София;
- Специално проектирано интерактивно обучение, включващо теория и практика с едни от най-добрите специалисти в тази сфера за сметка на фирмата;
- Възможности за професионално развитие

Информация за контакт

Телефон: 0877293508

JobTiger Banner