Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Оператор на СПС робот за шлайфане
София
От 3000 до 4000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Описание на позицията

ОПЕРАТОР НА CNC РОБОТ ЗА ШЛАЙФАНЕ
За наш клиент търсим да назначим:

ОПЕРАТОР НА CNC РОБОТ ЗА ШЛАЙФАНЕ:

Основни задължения:

• Генерира програма и настройва робота за шлайфане (FANUC) в различни режими спрямо изискванията на чертежа;
• Участва в конструирането на захвати/грипери за нови изделия;
• Зарежда детайлите за обработка, подготвя необходимите приспособления и консумативи;
• Контролира процеса по шлайфане и при нужда въвежда корекции в параметрите;
• Контролира износване на консумативите и ги подменя;
• Извършва визуална проверка на готовите детайлите за дефекти - подбивания, надрасквания или други деформации;

Фирмата предлага:

• Въвеждащо практическо обучение спрямо предходния ви опит;
• Висок стандарт и условия на работа в среда на позитивно отношение;
• Сигурна, разнообразна, и дългосрочна работа по разнообразни детайли в уютна компания с традиции;
• Пет дневна работна седмица - понеделник – петък; редовна и/или двусменен режим;
• Социален пакет – ваучери на стойност 200 лв;
• Годишни увеличения спрямо инфлацията и работното представяне.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 0888 599 664 - Николай Стоянов

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

NCD2024 Banner