Оператор на ЦПУ машина за Финландия
Tampere, Finland
full-time
Above 5000 bgn

Tampere, Finland full-time Above 5000 bgn

About us

D&D Invest
Helsinki Finland.
+358 400 862837 (+WhatsApp)

Responsibilities

Тип: Пълен Работен Ден, Постоянна
Нашите услуги са 100 % безплатни
финландски трудов договор директно с финландския работодател
атрактивно възнаграждение: 15-19 EUR бруто / час + добавки
възможност за извънреден труд

Вашите отговорности:
работа на ЦПУ абкант преси Amada въз основа на технически чертежи
четене и разбиране и изпълнение на технически чертежи

Requirements and necessary skills

- Сръчност и наблюдателност;
- владеене на английски език на комуникативно ниво
-предишен професионален опит (минимум 2 години)
-Ако отговаряте на посочените изисквания може да изпратите CV

We offer

Вашият профил:

Contact Information

Phone: +358400862837

ITCD 2024 Employers