Оператор на ЦПУ машина за Финландия
Tampere, Финландия
Над 5000 лв.

Tampere, Финландия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

За нас

D&D Invest
Helsinki Finland.
+358 400 862837 (+WhatsApp)

Отговорности

Тип: Пълен Работен Ден, Постоянна
Нашите услуги са 100 % безплатни
финландски трудов договор директно с финландския работодател
атрактивно възнаграждение: 15-19 EUR бруто / час + добавки
възможност за извънреден труд

Вашите отговорности:
работа на ЦПУ абкант преси Amada въз основа на технически чертежи
четене и разбиране и изпълнение на технически чертежи

Изисквания и необходими умения

- Сръчност и наблюдателност;
- владеене на английски език на комуникативно ниво
-предишен професионален опит (минимум 2 години)
-Ако отговаряте на посочените изисквания може да изпратите CV

Ние Ви предлагаме

Вашият профил:

Информация за контакт

Телефон: +358400862837

ITCD 2024 Employers