Bulsatcom
“Оператор в Call Center“ в отдел „B - box“
София

София длъжност на пълно работно време

Булсатком е най-големият разпространител в България на телевизионно и мултимедийно съдържание. Над 2 000 000 българи от 700 000 домакинства в страната и чужбина достъпват услугата на Булсатком чрез андроид TV, устройства за интерактивна телевизия, приложения и сателитни приемници.

Какво е b-box?
• Превръща всяко устройство в Smart
• Дава възможност да връщаш до една седмица назад предавания и филми
• Има подреден по жанрове и гледаемост архив
• Има каталог с над 1000 свободно достъпни филми, сериали и детски поредици
• А може да го гледаш и в чужбина

Отговорности

Какъв ще е твоят работен ден?

• приемаш входящи обаждания и разговоряш с клиенти
• предоставяш информация за предлаганите от компанията услуги
• осъществяваш продажба на продукти и услуги
• работиш със специализирани софтуери
• осигуряваш високо ниво на клиентско обслужване по телефона

Изисквания и необходими умения

Какво би ви помогнало, за да се справяте добре:
• желанието да сте полезен за клиентите си!
• много добри комуникативни умения, ясен изказ и отлична дикция
• развит търговски усет, инициативност
• отговорност и самодисциплина
• добра компютърна грамотност - работа с MS Office

Ние Ви предлагаме

Някои от предимствата да работите за Булсатком:
• работа на трудов договор
• добро възнаграждение, допълнителни бонуси, обвързани с резултата
• осигуровки на пълна работна заплата
• въвеждащо обучение
• много добри условия на труд и работна среда

Информация за контакт

Телефон: 359895400901

JobTiger Banner