Оператор въвеждане на данни- временна заетост (6 месеца)
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

"АКСОН България" AД търси да назначи Оператор въвеждане данни

Отговорности

- Въвеждане на данни в интегрираната информационна система на компанията;
- Заприхождаване на стока и контрол на документите за вход в системата;
- Изписване на документи за продажби, връщане на стока и стокови разписки;
- Издаване на фактури, касови и сторно бележки;
- Съдействие на търговски отдел в комуникацията с клиенти относно ценови и промоционални предложения, промени в логистични данни и др.

Изисквания и необходими умения

- Средно образование;
- Добра компютърна грамотност: отлично владеене на Microsoft Office (Excel, Word, Outlook);
- Познания в областта на финансите и счетоводството се считат за предимство;
- Опит на подобна позиция в търговска фирма се счита за предимствo;
- Отговорност, дисциплинираност и коректност, умения за работа в екип;

Ние Ви предлагаме

Трудов договор;
- Фирмено обучение;
- Възможност за професионално развитие;
- Отлична работна среда и условия на труд;

Информация за контакт

Телефон: 8191000

JobTiger Banner