Oпитен шивач (м/ж/д) - Experienced Sewer (m/f/d)
Пловдив
От 1000 до 1500 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

Ние сме Stöhr

Вярваме, че през следващите години модната индустрия ще претърпи радикални промени. Като млад и динамичен международен екип ние сме ангажирани с развитието към по-голяма устойчивост. С нови, иновативни производствени стандарти и разширяване на местния производствен капацитет.

След като създадохме силен отпечатък в Германия, ние се стремим да затвърдим позицията си на един от водещите играчи в областта на текстила в Европа, като разширим производствените си възможности в България.

Отговорности

Повече от просто шивашка работа!

Като опитен шивач (м/ж/д) ние ще ви насочим по пътя към превръщането ви в специалист по облекла за глава. Ще бъдете обучени и възнаградени в зависимост от вашите умения и способности. Като част от първия екип в тази роля има големи възможности да напреднете и дори да ръководите свой собствен екип.
Ще работите в тясно сътрудничество с ръководството на компанията по приятелски и професионален начин. Тъй като това е напълно нов екип, ще има множество различни видове операции по шиене, както и други процеси по продуктовата линия, което прави тази позиция разнообразна и уникална.
И накрая, ще предлагате нови идеи за подобряване на работата на съществуващите продукти и ще участвате активно в новите разработки. Предоставянето на идеи за решаване на проблеми, прилагане на коригиращи действия и превенция е вълнуващо разнообразие и подобрява уменията ви.

Това е мястото, където ще окажете влияние...
- Ще бъдете част от нашия малък и страстен екип, който се стреми да предлага нови, висококачествени продукти за облекло за глава.
- Ще създавате и подобрявате нови продукти за облекло за глава и ще усвоявате нови умения
- Научавайки се да работите с машини, специфични за продукта, ще се превърнете в специалист и ще увеличите възможностите си за кариера.

Изисквания и необходими умения

Задачите ви включват:
• Работа с шевна машина (1-иглена / 2-иглена машина за заключване на шева / машина за заключване на шева с висок пост / машина за странично рязане)
• Извършване на рутинна поддръжка на шевните машини и докладване на необходимите ремонти
• Усвояване на умения за шиене на нови продукти и усъвършенстване на техниката и скоростта на производство
• Внасяне на идеи за подобряване на цялостното производство
• Готовност за усвояване на различни нови операции по веригата на текстилното производство
• Изпълнение на други задължения, които могат да бъдат възлагани периодично

Ще бъдете подходящи за тази длъжност, когато...
• На първо място, трябва да сте привърженик на нашите ценности (качество, устойчивост, капацитет) и на визията ни да се превърнем във водещ европейски производител на облекла за глава
• Имате подходящо образование като шивач (училищна диплома и др.)
Имате първи опит в областта на производството на облекло и текстилни изделия
• Опит в използването на индустриални шевни машини (техническите познания за шевни машини са предимство)
• познания по безопасност на текстилното производство
• Добро разбиране на компромиса между качеството и скоростта на производство
• Възможно е дори да владеете немски или английски език (не е задължително)

Ние Ви предлагаме

Защо трябва да се присъедините към нас...
• Присъединете се към нас в мисията ни да създадем това ново производствено предприятие в България.
• Ще бъдете част от малък екип, който ще се разраства непрекъснато с течение на времето.
• Ще работите с най-съвременни, дигитални шевни машини
• Ранното ви постъпване на работа предлага множество възможности за развитие към по-високи позиции в компанията. Ние искаме да работим с вас в дългосрочен план.
• Ще получавате бонуси за преизпълнение на производствените цели
• Ще бъдете част от изключително разнообразна и динамична група от хора с плоска йерархия и пространство за собствените ви идеи
• Предлагаме конкурентно заплащане
• Ще бъдете част от международно действаща компания с шансове да се прехвърлите в други обекти (напр. Германия) в рамките на групата в дългосрочен план.
Ако това ви звучи интригуващо и искате да се присъедините към нашата мисия, кандидатствайте сега!
Ако не сте сигурни, че отговаряте на всички изброени от нас изисквания, моля, все пак се свържете с нас. Вашата автобиография не ви определя - ние се интересуваме от вашето бъдеще, както и от вашето минало.
Като работодател с равни възможности ние се ангажираме да изградим приобщаващо работно място.
Очакваме с нетърпение вашата кандидатура!
JobTiger Banner