Оптик/Продавач-консултант
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние сме част от Grand Vision - световен лидер в областта на оптиката, с фокус върху осигуряването на висококачествена и достъпна грижа за очите по целия свят. С над 6000 физически и онлайн магазини, Grand Vision оперира в над 44 държави.
Градове в България: Нашата локална верига Vision Express присъства с 10 магазина в 7 големи града в България: София, Варна, Пловдив, Плевен, Велико Търново, Русе и Шумен.;

Отговорности

Отговорности:
- да прилага политиката на компанията;
- да консултира клиенти при избора на рамки, диоптрични стъкла и слънчеви очила;
- да разчита рецепти изписани от лекари;

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Желание за работа в оптика
- Продажбени умения и интерес към развитие в областта на оптиката
- Умения за активно слушане и участие в разговор
- Изградени навици за преследването на поставени цели
- Умения за работа в екип и нагласа за спазването на установени корпоративни правила
- Възможност за работа на смени
- Владеенето на английски или друг европейски език е предимство

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:
- Трудов договор;
- Допълнително здравно осигуряване след края на изпитателния срок;
- Динамична работа в млад екип от ентусиазирани професионалисти;
- Възможност за професионално развитие;
- Твърдо заплащане и атрактивна бонусна схема;

Информация за контакт

Телефон: 0877691881

VCD Banner
JobTiger Banner