HRS Bulgaria
Отговорник склад
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш доверен партньор, утвърдена компания, предлагаща най-иновативните решения в свсоята сфера, търсим да присъединим

Нашият клиент предлага:
Безсрочен трудов договор;
Отлично месечно възнаграждение;
Възможност за развитие
Фирмено обучение
Динамична работа в екип от професионалисти
Приветлив, отворен към нови хора и отговорен колектив

Основни задължения :

Контрол на качеството, количеството и комплектността на постъпващите в склад стоки и материали и съответсвтието им с придружителните документи.
Организация на транспортирането, подреждането и разпределението на стоки и материали.
Обработка и отчет на финансови средства
Осигуряване на оптимални наличности в склада и внимава да няма свръхналичности или липса на такива;
Опис на банкови фактури и други финансови документи; Изготвяне,подаване и приемане на заявки за стока с доставчици;
Участие в процеса на инвентаризация на склада;

Изисквания:

Завършено средно образование;
Опит на сходна позиция поне 2 години;
Организираност и бързина в изпълнението на задачите;
Умения за спазване на крайни срокове;
Ръководни умения;
Отговорност и лоялност към работодателя;

Ако ролята Ви е допаднала, кандидатствайте още днес!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

"Ейч Ар Ес Рикрутмънт Сървисиз" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г