Уча.се ЕООД
PHP Web Developer (Русе или Бургас)
Бургас

Бургас длъжност на пълно работно време

Ако си търсиш ново предизвикателство, имаш нужда от вдъхновяваща работа, с която всеки ден да помагаш за подобряването на образованието, и искаш да се развиваш в сферата на технологиите, то ние, от Уча.се, имаме предложение за теб. Дейността и екипът ни се разрастват и имаме нужда от амбициозен PHP Web Developer с опит, който да стане част от нашия екип във Варна, Русе или Бургас на пълен работен ден.

Отговорности

Ще участваш в разработването на сайтовете на Уча.се за България и чужбина и техните функционалности според най-новите тенденции в света на технологиите. Задълженията ти ще включват:

- Разработване на нови функционалности, използвайки PHP и реализиран от нас продуктов framework
- Подобрение и оптимизация на вече съществуващи функционалности
- Създаване и поддържане на front-end компоненти по предварително изготвен дизайн
- Работа с бази данни
- Комуникация с членовете на екипа с цел постигане на оптимална производителност и качество на продуктите
- Участие в процес на работа, следващ Agile методологиите за разработка

Изисквания и необходими умения

- Поне 2 години опит и добри познания в обектно ориентираното програмиране и в програмирането на PHP
- Умения за работа с бази данни (MySQL)
- Oпит с HTML5, CSS, JavaScript и Ajax
- Добри познания по JavaScript libraries (jQuery), JSON, MVC
- Опит с използването на Git
- Организираност и прецизност при изпълнение на поставените задачи и спазване на крайните срокове
- Аналитично и критично мислене
- Умения за работа в екип
- Проактивност и лична мотивация
- Адаптивност в динамична среда
- Желание за развитие и учене на нови неща
- Готовност да приемаш и интегрираш обратна връзка

Ние Ви предлагаме

- Стимулираща работна атмосфера, в която ще имаш възможност да допринасяш с нови идеи и подходи и да се развиваш
- Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата е удоволствие
- Работа с кауза, която ежедневно променя образованието
- Атрактивно заплащане
- Съфинансирано допълнително здравно осигуряване
- Карта за спорт на преференциални цени
- Абонамент за Уча.се
- Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития
- Допълнителни дни отпуск и подаръци според прекараното време в Уча.се
VCD