HRS Bulgaria
Пикър за онлайн магазин
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш доверен партньор, една от най-големите международни хранителни вериги, търсим да присъединим:

Описание на длъжността:

Събиране на продукти за приетите онлайн поръчки;
Сортиране и пакетиране на стоките;
Комуникация с клиенти по необходимост;
Работа на смени 2/2.

Изисквания към кандидатите:

Средно образование;
Енергичност и отговорност;
Работа в динамична среда;
Умения за работа в екип.

Нашият клиент предлага:

Трудов договор;
Сума за храна - 100лв.;
Бонус оборот от подготвени доставки;
Конкурентно възнаграждение;
Гъвкаво работно време;
Голям екип от усмихнати и вежливи колеги.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers