Булминт Рекрутмънт
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Планировчик - техническа поддръжка
Пловдив; Кричим; Перущица; Пазарджик; Пещера

Пловдив; Кричим; Перущица; Пазарджик; Пещера длъжност на пълно работно време

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

Отговорности

* Изготвя планове за поддръжка и проследява изпълнението им;
* Управлява планирането на рутинни ремонтни дейности;
* Организира плановите и превантивни профилактични ремонти и подготвя точни планове за извършване на често повтарящи се дейности;
* Планира дейностите, свързани с поддръжка на оборудването;
* Изготвя заявки за резервни части и материали и проследява изпълнението им;
* Отговаря за комуникацията и изпълнението на всички изисквания в работния процес;
* Работи със специализирана система (CMMS – компютъризирана система за управление на поддръжката);
* Участва в екипа за определяне на ключови индикатори за изпълнение.

Изисквания и необходими умения

* Завършено висше техническо образование – инженер;
* Опит в части електро и автоматизация;
* Опит на подобна позиция в производствена компания се счита за предимство;
* Много добра компютърна грамотност – MS Office (Word и Excel) и Outlook;
* Владеене на английски език е предимство;
* Познаване процесите по поддръжка, планиране и създаване на графици;
* Комуникативност и добри умения за планиране и организиране;
* Лична мотивация за работа и постигане на резултати.

Ние Ви предлагаме

* Постоянен трудов договор и пълни осигуровки;
* Отлично възнаграждение и допълнителни бонуси;
* Въвеждащо обучение;
* Работа на смени;
* Ваучери за храна;
* Осигурен транспорт;
* Допълнително здравно осигуряване;
* Приятна работна среда;
* Работа в утвърдена международна компания;
* Възможност за професионално обучение и развитие.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Информация за контакт

Телефон: 0884870300

JobTiger Banner