Плочкаджии за Ирландия
Dublin, Ирландия
Над 5000 лв.

Dublin, Ирландия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Отговорности

За наш клиент, компания с основна дейност изграждане на модулни жилища, търсим да назначим отговорни и мотивирани работници за работа с фаянс, гранитогрес, теракот.

Изисквания и необходими умения

3+ години опит на позицията;
Английски език на работно ниво при самостоятелно пътуване;
Желание за работа, отговорност;

Ние Ви предлагаме

Много добро възнаграждение, коректни взаимоотношения, трудов договор по местното законодателство;
Работно време - 07:30 - 16:30 / 40 ч. седмично
Съдействие за настаняване;
Поемане на разходите за пристигане от Работодателя;
Посрещане при пристигане;

Информация за контакт

Телефон: 0876 501 901

VCD