Помощник-фармацевт
Цюрих, Вохлен, Рихтерсвил, , Швейцария
Над 5000 лв.

Цюрих, Вохлен, Рихтерсвил, , Швейцария длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

За нас

Посредник за намиране на работа в чужбина.

Отговорности

Обичате да съветвате клиенти и да създавате лоялност на клиентите благодарение на вашите професионални и междуличностни умения
За вас да бъдете фармацевтичен асистент означава да сте универсален и да предоставяте много различни услуги
Искате да работите в екип, където хората работят добре заедно и се подкрепят взаимно
Обичате да предавате знанията си и се наслаждавате на обучението на обучаеми

Изисквания и необходими умения

Имате диплома за EFZ Pharma Assistant в Швейцария или еквивалентно обучение.
Имате минимално ниво на немски B2
Желан първи опит в аптека.

Ние Ви предлагаме

Заплащане по договаряне с подходящия кандидат.
Значителна подкрепа за развитие и обучение
Централна функция в сърцето на вашия бизнес и в рамките на новосъздадения екип
Атрактивни условия в динамична и развиваща се работна среда- Значителна подкрепа за обучение (5 дни в допълнение към ваканцията, финансова подкрепа)
- Директна комуникация с ръководството (плоска и отзивчива организационна схема)
- Видим и осезаем работодател (социална отговорност; спонсорство)
- Атрактивни отстъпки при покупка в нашите аптеки (30% отстъпка за продукта, допълнителни предимства)
- Бонус за поставяне „Служителите набират служители“

Информация за контакт

Телефон: 0882701436

NCD2024 Banner