Помощник - готвач за топла/студена кухня
Казичене, София
 Подходяща за бежанци

Казичене, София длъжност на пълно работно време  Подходяща за бежанци

Ние сме "Гостилница-хранилница"- малък сплотен екип от хора, които целят да радват клиентите си всеки ден с вкусна и качествена храна. Стремим се към качество, постоянство и удовлетвореност, както за нашите гости, така и за нашите служители. Вярваме, че успехът се гарантира от екипа и доброто отношение към него.

Ние се намираме на Околовръстен път номер 1 до Институт по генетика "Акад. Дончо Костов".

Отговорности

Човекът, когото търсим трябва да:
- подпомага работата на готвача при приготвянето на храната;
- извършва първична обработка на продуктите, предназначени за производството на отделните ястия;
- участва в конкретни дейности при приготвянето на храна, съгласно указанията на готвача;
- организира съхраняването на хранителните продукти;
- следи за хигиената в помещението и на готварските уреди.

Изисквания и необходими умения

- валидна здравна книжка;
- умения за работа в динамична среда;
- умения за работа в екип;
- бързина, точност и съобразителност при изпълнение на задачите;
- не е нужен предишен опит във сферата.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- трудов договор на 8 часа, понеделник - петък, 8:00 - 16:00 часа;
- коректност в трудовите отношения;
- 20 дни платен отпуск;
- безплатна храна и напитки по време на смяна;
- опция за авансово плащане до 50%.

Информация за контакт

Телефон: 0884625282

ITCD 2024 Employers