Помощник-възпитател в частна детска ясла
гр. София, кв. Горна Баня
От 500 до 1000 лв.

гр. София, кв. Горна Баня длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси помощник-възпитател за частна детска ясла, намираща се в гр. София, кв. Горна Баня.

Работни условия:
1. Работното време е от понеделник до петък, на две смени: от 7.30 до 16.30 ч и от 9.00 до 18.00 .ч
2.Яслата се състои от две групи с деца до 3-годишна възраст.
3. Работи се с работно облекло – работен панталон с туника или престилка от подходящ памучен или ленен плат.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля изпращайте автобиография, актуална снимки и препоръки, ако са налични. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа.

Агенция "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 2265 от 03.05.2017 г.

Отговорности

1. Грижа за хигиената в яслата - почистване, измиване (с миялни машини) и прибиране на посудата. Работи се с почистващи материали и дезинфектанти;
2. Помощ на медицинските сестри и другите помощник-възпипатели в обслужването на децата - сервиране и отсервиране на храната, помощ в хигиенните нужди на децата, в обличането/събличането им и др;

Изисквания и необходими умения

1. Автобиография и актуална снимка.
2. Готовност, желание и нагласа за работа в детска градина;
3. Комуникативност, отговорност, самоконтрол, коректност и такт.
4. Не се изисква предишен опит.
5. Необходимо е одобреният кандидат да има готовност да подготви медицинско свидетелство и свидетелство за съдимост.

Ние Ви предлагаме

- Нетно (чисто) месечно стартово заплащане за изпитателния срок - 850 лв., плюс ваучери за 50 лв. При продължаване на ангажимента и след изпитателния срок, заплащането се увеличава.
- Трудов договор и осигуряване на пълен (8-часов) работен ден; 20 дни платен годишен отпуск.
- Карта за градския транспорт (при необходимост).

Информация за контакт

Телефон: +359 888617941

JobTiger Banner