Продавач-консултант
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Магазин номер 1 за луксозна аюрведа козметика SPA CEYLON, набира персонал за своя магазин в гр. София, търговски център THE MALL.
Брандът е широко-разпознаваем по целия свят, а продуктите са най-висок клас. Основна част от клиентите на нашите магазини са популярни личности, хора с интерес към йогата, аюрведата и здравословния начин на живот. Именно това допринася за прекрасната атмосфера в магазина и работата в него.

Отговорности

Обслужване на клиентите;
Реализиране на продажби;
Поддържане на магазина чист и в добър вид.

Изисквания и необходими умения

Опит в продажбите;
Комуникативност;
Владеене на чужд език.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме работа в смени 2/2;
Работното време е от 10:00 - 21:00ч (работното време на Мола);
Обучението е в рамките на 1-2 дни;
Възможност за бонуси при реализиране на висок месечен оборот.
VCD