Продавач-консултант
гр. София, жк. Младост 1, бул. Йерусалим №3
От 1000 до 1500 лв.

гр. София, жк. Младост 1, бул. Йерусалим №3 длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

„Оренда България” ЕООД е компания с дългогодишен опит на българския пазар в търговията със стоки за бебето и малкото дете. Дружеството разполага с магазин разположени в гр. София, жк. Младост 1, бул. Йерусалим №3, търси да назначи:

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

Отговорности

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Консултира и обслужва вежливо клиентите;
- Желание за обучение и работа със стоки за детето;
- Осъществява директни продажби;
- Етикетира детската стока;
- Поддържа количествата на стоките и заявява нови;
- ОТГОВОРНОСТ,ЕНЕРГИЧНОСТ и мотивация за работа;

Изисквания и необходими умения

- Опит в сферата на търговията и продажбите - за предимство ще се счита работа с детски и бебешки стоки;
- Средно образование;
- Организираност и комуникативност;
- Лоялност и умение за работа в екип;
- Компютърна грамотност;

Ние Ви предлагаме

- 5 дневна работна седмица по график, с работно време на обекта от 10.00ч. до 20.00ч. в дните от понеделник до събота и от 10.00ч. до 18.00ч.- в неделя;
- Фирмено обучение;
- Сигурност и стабилност;
- Отлични условия на труд;
- Професионално развитие;
- Допълнителни бонуси;

Информация за контакт

Телефон: 0898542989

VCD