Продавач - консултант
София

София длъжност на пълно работно време

Наш партньор в сферата на козметиката търси нови попълнения в своя екип. Компанията е динамична, интересна и изпълнена с енергия и професионализъм. Към момента, търсят да назначат служител на позиция: Продавач - консултант

Отговорности

Основни задължения:
- Приемане и обслужване на клиенти;
- Осъществяване на продажби;
- Поддържане на чистота на работното място;
- Приемане и зареждане на стока;
- Приемане и съблюдаване на политиката на компанията и нейните принципи на работа и развитие;
- Участва в провеждането на ревизии.

Изисквания и необходими умения

Умения и компетенции, необходими за ролята:

- комуникативни умения;
- позитивна, социална, амбициозна и мотивирана личност.

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:

- Трудов договор ;
- Конкурентно възнаграждение;
- Възможност за работа в компания със стабилни финансови позиции и коректно отношение към служителите си;
- Отлични условия на труд в амбициозен екип от професионалисти;
- Добра локация.

ЕМПЛОЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ ЕООД има лиценз № 3190/10.08.2021 за подбор на персонал.

Информация за контакт

Телефон: 0895518901

VCD Banner
JobTiger Banner