Bulsatcom
Продавач консултант
София

София длъжност на пълно работно време

Булсатком е един от най-големите разпространители в България на телевизионно и
мултимедийно съдържание.

Отговорности

Предвид динамиката на бизнеса, Булсатком разширява екипа си и търси
подходящият кандидат за позиция: "Продавач консултант" за гр. София, квартали: център площад Македония, Сухата Река, Подуене, Младост, Дружба, Надежда, гр. Банкя

Какво включва позицията?

• Продажба на продукти и услуги
• Посрещане на съществуващи и/или потенциални клиенти и предоставяне на информация за предлаганите от компанията услуги
• Осигуряване на високо ниво на клиентско обслужване
• Спазване на установените процедури за работа

Изисквания и необходими умения

Какво би ви помогнало, за да се справяте добре:

• Желанието да сте полезен на клиентите
• Умението да общувате с клиентите
• Търговски усет, инициативност
• Дисциплина за спазване на срокове, процедури и правила
• Умение и желание за работа в екип
• Добра компютърна грамотност - работа с MS Office

Ние Ви предлагаме

Някои от предимствата да работите за най-големия български телеком – Булсатком:

• Работа на трудов договор
• Добро възнаграждение, допълнителни бонуси, обвързани с резултати
• Осигуровки на пълна работна заплата
• Въвеждащо обучение
• Много добри условия на труд и работна среда

В допълнение предлагаме:

• Преференциални цени за наши услуги и устройства за служителя и семейството
• Допълнително здравно осигуряване
• Съфинансиране на карти за спорт

Информация за контакт

Телефон: 0895400901

NCD2024 Banner