HRS Bulgaria
Продавач-консултант (мъжка мода)
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

За наш партньор – бутикова компания, предлагаща индивидуално ушити мъжки костюми, съобразени с точните размери на всеки клиент, работеща чрез
технология, която съчетава старите традиции в шиенето с новите технологии, като дава по-голяма прецизност при изработката на крайния продукт, търсим да назначим:

Oтговорности:

Индивидуален подход в консултирането на клиенти;
Атрактивно презентиране на стоката в магазина;
Зареждане и аранжиране на стока в обекта;
Поддържане на привлекателен търговски вид.
Компанията предлага:

Трудов договор - пълни осигуровки;
Редовна работна смяна (понеделник - петък) – 09:00 – 18:30ч.;
1600 лв. чисто стартово възнаграждение + бонуси спрямо представяне;
Възможност за дългосрочни трудови отношения.
Изисквания:

Опит в сферата на търговия с дрехи ще се счита за предимство;
Мотивация за работа и отговорност към работния процес;
Умение за работа в екип;
Внимание към детайла;
Сръчност и прецизност към поставените задължения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

NCD2024 Banner