Продавач-консултант в хранителен магазин
София, Студентски град
От 1000 до 1500 лв.
 Подходяща за бежанци

София, Студентски град длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.  Подходяща за бежанци

Супермаркет „Перфект“ се радва на дългогодишна история, много клиенти предвид възловото си местоположение (Студентски град, София) и богатия си асортимент.

Фирма "Аником2013" ООД е на пазара почти десет години, като през цялото време поддържа сплотен и помагащ си колектив.

Отговорности

обслужване на клиентите в хранителния магазин - консултиране за наличности и качества на стоките
работа на каса - издаване на касов бон и работа с парични средства
аранжиране на стоките и поддържане на добър външен вид на работното място
подаване на заявки, издаване на фактури и стокови разписки
други

Изисквания и необходими умения

минимум 6 месеца опит на подобна позиция;
умения за работа с касов апарат, компютърни умения;
добра комуникация и вежливо отношение спрямо клиентите и работния процес
лоялност и дългосрочни намерения

Ние Ви предлагаме

гъвкаво работно време - 8 часови работни смени, съобразени с индивидуалния график на служителя
работно време на магазина - 07.30 ч. - 23.00 ч.
конкурентно, мотивиращо и коректно възнаграждение, обвързано с дългосрочната перспектива на кандидата - 1000 BGN до 1300 BGN
обучение за естеството на работата в магазина
професионално и лоялно отношение към всеки служител и към работния процес
сигурност и социални придобивки
JobTiger Banner