Продавач - консултант в заведение за бързо хранене
София

София длъжност на пълно работно време

Отговорности

* Приготвяне на фрешове, сандвичи и кафета;

* Отлично познаване на предлагания асортимент;
* Любезно и бързо обслужване на клиенти;
* Поддържане на безупречен ред и хигиена на работното място;
* Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите;
* Отлично познава състава, начина и времето за приготвяне на крайния продукт, както и външния му вид;
* Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения на работното място
* Спазване на правилника за вътрешен трудов ред

Изисквания и необходими умения

* Отлични комуникативни умения
* Умение за работа в екип
* Умение за самостоятелна работа
* Енергичност
* Сръчност
* Бързина
* Организираност
* Мотивация за работа

Ние Ви предлагаме

* Фирмено обучение
* Редовно и сигурно заплащане
* Възможност за професионално развитие
* Отлични условия на труд в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания
* Позицията е с опция за постоянна работа
JobTiger Banner