Продавач - Консултант Вина и високоалкохолни напитки
София град
От 1500 до 2000 лв.

София град длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Магазините CASAVINO са първите модерни винени магазини, с голям асортимент от вино и алкохолни напитки, качествени продукти. Консултации и професионално обслужване от добре подготвени служители.

Отговорности

Търсим хора, които обичат виното и са достатъчно комуникативни, за да поздравят и заговорят нашите клиенти. Да слушат и разбират какво харесват клиентите, да им разкажат за нашите вина и напитки, за промоциите и клиентските отстъпки.

- консултиране и обслужване на клиенти;
- регистриране на продажбите, подреждане на търговската зала
- дейности, свързани с функционирането на магазина

Изисквания и необходими умения

ОТ ТЕБ ОЧАКВАМЕ:
- интерес към виното и другите напитки;
- подържане на приятелски отношения между CASAVINO и клиентите;
- комуникативност и любопитство

Ние Ви предлагаме

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
- актуално възнаграждение, обвързано с резултатите на магазина;
- постоянно обучение, участие в професионални дегустации(обучения) на вино и други напитки;
- посещения на винарски изби, изложения и събития
- интересна и приятна работа в цветен и приятелски колектив.

Ако виждаш себе си като част от нашия малък и сплотен екип, пиши ни със CV и кратък текст и може би това е твоето място!
JobTiger Banner