Продавач-консултанти/ки за PARADISE CENTER
София

София длъжност на пълно работно време

Търсим персонал на позицията ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ/КА за обекта ни в Парадайс Център.

Отговорности

* Познаване на предлаганите продукти и тяхната наличност
* Предлагане на съответния асортимент в зависимост от желанието на клиента
* Аранжиране на стоката в добър търговски вид
* Работа с пари, фактури, касов апарат

Изисквания и необходими умения

* комуникативност и отзивчивост
* Сериозно отношение към работния процес
* Желание за обучение и постоянна заетост
* компютърна грамотност
* способност за поемане на отговорности и вземане на решения
* чужд език е предимство
Необходими документи:

* Автобиография
* Актуална снимка

Ние Ви предлагаме

* РВ-по график на смени, 2 работни на 2 почивни дни около 15 работни дни месечно
* Работа с амбициозен екип от професионалисти
* Приятна работа среда
* Стимулиране за постигнати резултати
* Постоянен трудов договор, атрактивно заплащане и осигуровки

Информация за контакт

Телефон: 0878520826

ITCD 2024 Employers