Продавач-пекар на 6 часови смени
ж.к. Младост 1А, бл. 549
От 1000 до 1500 лв.

ж.к. Младост 1А, бл. 549 длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Къмършъл Форс ЕООД е наскоро основана компания от професионалисти в областта на Продажби, Търговски маркетинг и Бизнес развитие. Това, което ни прави уникални и предпочитан партньор за подбор на служители, е че сме фокусирани само в изброените дейности.

За наш, специален партньор, търсим служител на позиция Обслужващ пекарна. Повече информация за фирмата и позицията ще намерите по-долу:

ДЖЕЙЕЛПИ ЕООД отваря първата си пекарна и кафе „ЗИА“ още през 2003 год. в гр. Бургас. Днес, вече близо 10 години по-късно, „ЗИА“ е верига от 18 пекарни, където всяка сутри, обед и чак до вечерта се изпичат на място, пред клиентите, разнообразни закуски и хляб. Още с пристъпването на прага на пекарната ще ви посрещне букет от аромати, ухание на масло и захар, шоколад и препечени ядки, чай и ароматно кафе. За стотици бургазлии, а вече и за столичани, деня започва с вкусна закуска и освежаващо кафе, а вечер се прибират с прясно изпечен, още топъл, хляб.

Отговорности

Бъдете част от магията на пекарна и кафе „ЗИА“, като:
• Майстор пекар, който изпича тестените продукти на предварително програмиран конвектомат,
• Бариста, който приготвя неустоимо кафе,
• Дизайнер, който подрежда витрините и рафтовете със стока,
• Създава настроение, обслужвайки клиентите с усмивка,
• Отчита продажбите, чрез елементарен за работа софтуер, свързан с касов апарат.

Изисквания и необходими умения

Необходимо е само да:
• Имате желание за работа и то в приятна атмосфера,
• Харесвате комуникацията с клиенти,
• Притежавате елементарни компютърни познания,
• Ако имате предишен опит като продавач-консултант би било чудесно, но не е задължително.

Ние Ви предлагаме

Привилегии:
• За тези, които не са сигурни, дали ще се справят, компанията предлага пет-дневен, платен, пробен период с обучение.
• Работа на смени, по шест часа на ден. Ще разполагате с много свободно време.
• Разбира се: постоянен трудов договор, осигуровки, възможност за развитие.
• И прясно изпечена закуска с ароматно кафе приготвени от Вас, всеки път.

Ако всичко това си го представяте вълнуващо и интересно, кандидатствайте за работа в пекарна и кафе „ЗИА“. Ние ще разгледаме Вашата професионална автобиография на български език, придружена със снимка и ще поканим на интервю само тези, които намерим за подходящи.

Всички кандидатури ще се разглеждат при пълна конфиденциалност, като данните, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат ползвани само за целите на настоящия подбор.

Къмършъл Форс ЕООД е лицензиран посредник по наемане на работа под № 3127 от 2021 г.

Информация за контакт

Телефон: +359889 805345

JobTiger Banner