Ivet Market Group ltd.
Product Marketing Manager
кв. Драгалевци, ул. Околовръстен път 68, Водолей 1

кв. Драгалевци, ул. Околовръстен път 68, Водолей 1 длъжност на пълно работно време

Онлайн магазин IVET.BG е компания с над 10-годишна история оперираща в сферата на интернет търговията с дамски и мъжки дрехи, обувки, аксесоари за дома и подаръци. Към настоящия момент IVET.BG продава на 10 европейски пазара, а експанзията не спира дотук.
Предлагаме ти предизвикателството да станеш част от нас, ако модата ти е в кръвта, ако имаш усет за мода, ако си ентусиазиран да работиш усърдно като
PRODUCT MARKETING MANAGER, това е твоето място.

Отговорности

* Проучване на потребностите на пазара и клиентите;

* Подбор на артикули;

* Дефиниране на концепция за нови продукти и управление на тяхното развитие;

* Измерване възвръщаемостта на инвестициите (ROI);

* Промоция на подбрани продукти в социалните мрежи;

* Ценови предложения;

* Анализ на конкуренцията и техните продукти;

* Изграждане на цялостни маркетингови стратегии.

Изисквания и необходими умения

* Висше образование в областта на мениджмънта или маркетинга;

* Добро владеене на английски език;

* Предишен опит в тази сфера;

* Усет за мода и познаване на модните тенденции;

* Добра комуникативност;

* Умения за работа в екип;

* Силни лидерски умения;

* Творчески дух, способен да създава иновативни маркетингови програми, които са ориентирани към резултатите;

* Добри компютърни умения - добро ниво на задължителните програми за работа в офис;

* Добър стил на писане. Грамотност;

* Познания в областта на PPC рекламата, използвайки платформи като Google AdWords и Facebook.

Ние Ви предлагаме

* Динамична позиция с дългосрочни възможности за професионална реализация в една от най-бързо развиващи се онлайн компании в България;

* Работа в екип от професионалисти изградили един от най–големите и успешни онлайн магазини в Европа;

* Придобиване на опит в онлайн продажбите от работодател с утвърдени стандарти в сферата;

* Високо мотивиращо възнаграждение;

* Ясна перспектива за растежа на заплащането при успех в постигането на поставените задачи;

* Преференциални цени и отстъпки за пазаруване от сайта на ivet.bg.

Информация за контакт

Телефон: 0894627534

VCD Banner
JobTiger Banner