Продуктов мениджър
Варна
От 1500 до 2000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Ние сме водеща българска компания с традиции в производството на електродомакински уреди. Вече 36 години предлагаме на своите клиенти и търговски партньори широка гама от висококачествени продукти: над 400 модела бойлери, готварски и отоплителни уреди, термопомпени системи, буферни съдове, слънчеви колектори.

Отговорности

- изпълнява конкретно възложени проекти в областта на доставките;
- търси потенциални партньори и изгражда подходяща стратегия за работа;

Изисквания и необходими умения

- висше икономическо или техническо образование;
- отлично владеене на английски език;
- професионален опит в областта на доставките – минимум 3г.;
- отлични комуникативни и презентационни умения, аналитично мислене, умения за водене на преговори и взимане на решения, инициативност и ориентация към постигане на резултати.

Ние Ви предлагаме

- възможност за професионална реализация и кариерно развитие в стабилна производствена компания с утвърдени стандарти на работа;
- специализирани курсове и обучения за личностно и професионално развитие;
- месечни ваучери за храна;
- допълнително здравно застраховане с възможност за включване на членове на семейството;
- карта Мултиспорт на преференциална цена;
- допълнителни социални придобивки: субсидиран обяд, бонус при раждане на дете, допълнителен отпуск за родител на първокласник, бонус „Препоръчай приятел” и др. ;
- заплащане на пътни разходи за живеещи извън гр.Варна;
- безплатни здравни профилактични прегледи, служба по трудова медицина и корпоративен психолог;
- коректност, точност и сигурност на работното място;

Информация за контакт

Телефон: 052/571930

NCD2024 Banner