Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Проектант на инструментална екипировка
Русе
От 2000 до 3000 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България, търси кандидати за свой клиент за позиция Проектант на инструментална екипировка.

Фирмата предлага:

• отлично заплащане;
• работа на редовна смяна;
• социален пакет;
• осигурен транспорт;
• възможност за професионално развитие.

Отговорности и задължения:

• проектира инструментална екипировка в съответствие с изискванията за нова или произвеждана вече продукция;
• разработва конструктивни решения, проектира машинни елементи, детайли, съоръжения по конкретни проекти;
• осъществява контрол на всеки етап от производстсвения процес при пускането на ново изделие.

Изисквания към кандидата:

• отлични умения за работа с CAD/CAM системи за проектиране (Auto Cad, SolidWorks);
• отговорност и внимание към детайлите.

Телефон за информация: 089 68 08 459

Алфа Консулт България ООД - Лиценз № 2579 от 20.07.2018

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers