Elflein Spedition GmbH
Професионални Шофьори (С+Е) за Германия
Регенсбург, Лайпциг, Бамберг , Германия

Регенсбург, Лайпциг, Бамберг , Германия длъжност на пълно работно време

Elflein Transport GmbH гр. Бамберг, Германия. Семейната фирма, основана през 1932 г. е успешен транспортен и логистичен специалист на пазара с повече от 1275 служителя, специализирана в доставките за автомобилната индустрия, както и в хартиената и хранително вкусовата промишленост.

Отговорности

Като Професионални шофьори на тежкотоварен автомобил с категория С+Е отговаряте за правилното осигуряване на товара и сигурното му пристигане на разтоварния пункт.

Изисквания и необходими умения

Шофьорска книжка категория С+Е, професионална компетентност, дигитална карта за тахограф, ADR основен курс (предимство).

Ние Ви предлагаме

- Нови композиции (тристранна щора или хладилен)
- Постоянен Немски трудов договор
- Твърда заплата + Бонусна система
- Период на работа 6 седмици / 2 седмици платени вкъщи
- Дневни курсове (при желание и седмични)
- Подсигурена Квартира
- 150Е транспортни разходи при всяко прибиране
- Обучение

Информация за контакт

Телефон: +491735729930

JobTiger Banner