BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
Промишлен електротехник
Other Abroad, Germany
full-time

Other Abroad, Germany full-time

About us

Германска компания, която набира технически специалисти в областта на електротехниката, инсталациите и машиностроенето за промишлеността, инфраструктурата, търговските сгради, телекомуникациите, енергетиката и корабостроенето, набира служители за:

Responsibilities

Място на работа: Германия, особено в южната част.

Задачи:
- Поддръжка и ремонт на електрически инсталации,
- изтегляне, етикетиране и свързване на кабели,
- Изграждане на кабелни трасета,
- Умение за четене на чертежи и работа съгласно планове/чертежи,
- свързване на кабели в шкафове за управление и оборудване,
- работа в заводи и нефтохимически предприятия,
- закрепване на кабели чрез специални винтови връзки.

Requirements and necessary skills

Изисквания:
- Най-малко 3 години трудов стаж в индустриалния сектор, Притежаване на специализирани познания,
- Удостоверение за квалифициран работник като електротехник (на полски език),
- валидно удостоверение SEP,
- Добри познания по немски език за комуникация,
- Шофьорска книжка категория В и собствен автомобил,
- готовност за монтажни работи,
- Гъвкавост.

We offer

Ние гарантираме:
- немски трудов договор за неопределено време,
- настаняване (заплаща се от работодателя),
- средно 174 работни часа на месец,
- Почасова ставка - 15,06 евро бруто/час, като ставката се увеличава с течение на времето,
- Работа от понеделник до петък,
- Начален бонус - 100 евро - изплаща се на първия работен ден по сметката на служителя,
- надбавка за храна - 28 евро/работен ден,
- надбавка за инструменти - 1 € / работен ден,
- надбавка за пътуване до дома - 100 евро/месец,
- Надбавка за пътуване до работното място - 0,23 евро на километър, изминат от жилището до работното място и обратно.

Contact Information

Phone: +4915510662898

ITCD 2024 Employers