Quality engineer
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Отговорности

*Извършва входящ контрол на части и възли.

*Провежда проверки и тестове, за да идентифицира дефекти и несъответствия.

*Установява и поддържа връзки с доставчици и търговци, за да гарантира качеството на входящите материали и компоненти.

*Създава искове към доставчици за възстановяване на негодни части и възли и проследява изпълнението на иска към доставчиците.

Изисквания и необходими умения

* Завършено средно/Висше образование.
* Минимум 1 годинa опит на сходна позиция.
* Добра компютърна грамотност, самостоятелна работа с MS Office.
* Предишен опит в работата със ERP, ще се счита за предимство.
* Владеене на английски език ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

* Работа на трудов договор с пълни осигуровки;
* Много добри условия на труд;
* Въвеждащо обучение;
* Ваучери за храна-200лв./месец
* Редовна смяна-08:30-17:00 часа
Безсрочен трудов договор сключен с Von Arx EOOD

Информация за контакт

Телефон: +359 877 665 919