HRS Bulgaria
Работник/-чка в Производство (Редовна смяна)
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
За наш дългогодишен партньор, търсим да назначим отговорна и енергична личност на позицията МОНТАЖНИК

Задължения:
Поставяне на изолация на плетени маркучи за отоплителни системи;
Спазване инструкциите на прекия ръководител;
Отговорно отношение към работния процес.
Предложението:
Работа на редовна смяна от 7:30 до 16:00;
Работа в рамките на гр. Пловдив /бул. "Кукленско шосе" 17/;
Работа в малък колектив;
Приветливо работно помещение.

Изисквания:
Завършено средно образование;
Енергичност и сръчност;
Възможност за работа от изправено положение на работна маса.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

NCD2024 Banner