Булминт Рекрутмънт
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Работник Кухня
Пловдив
От 500 до 1000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За наш партньор, верига компания за бързо хранене с утвърдени стандарти, търсим:

Отговорности

Поддържа хигиената в звеното, съгласно изискванията, като почиства и поддържа вида на салона на ресторанта, както и санитарните помещения;
Поддържа хигиената в складовите помещения и кухненската част на ресторанта;
Поддържа вида и хигиената на външните площи (почистване на площта около външните маси, отсервиране и почистване на таблите);
Подготвя заготовки за салати и други необходими за кухненското звено, измива и нарязва зеленчуци;
Поддържа личната си хигиена на високо ниво, както и носи предоставения му комплект униформа в спретнат и чист вид;
Съблюдава условията за съхранение на продуктите и готовата продукция по отношение на трайността и изискванията за съхранение;
Спазва правилата за хигиена с хранителни продукти и принципа на ротация;
Спазва процедурите за безопасност на труд и сигурност, както и участва във всички задължителни инструктажи по ЗБУТ, ПАБ и др. (начален, периодични, извънредни).
Спазва работния график.

Изисквания и необходими умения

Желание за работа;
Сръчност, бързина и организираност;
Спазване на установените стандарти;
Комуникативност.

Ние Ви предлагаме

Постоянен трудов договор;
Въвеждащо обучение;
Добро почасово възнаграждение;
Възможност за допълнителни часове, които се заплащат;
Ваучери за храна;
Безплатна консумация;
Осигурено такси след 22:30;
Пълен комплект униформа;
Гъвкаво работно време;
Без нощни смени;
Млад и сплотен екип;
Динамична работна среда;
Работа в международна компания със строго установени стандарти;
Възможност за професионално обучение и развитие.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Информация за контакт

Телефон: 0882977108

VCD Banner
JobTiger Banner