Май Маркет АД
Работник кухня
варна
От 1000 до 1500 лв.
 Подходяща за бежанци

варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.  Подходяща за бежанци

Май Маркет e търговска верига, предлагаща на клиентите уникално разнообразие от бързооборотни стоки на конкурентни цени в локации близо до клиента. Магазините се отличават с неповторима атмосфера, богато разнообразие и качество. Мотото на компанията: „Всеки ден с мисъл за вас!” е насочено не само към клиентите, но и към персонала, защото ние умеем да ценим лоялните служители и полагаме грижи за тях и кариерното им израстване!

Отговорности

- Приготвя заготовки, работи на скара и фритюрници;
- Поддържа чистота и ред в кухнята съгласно санитарно-хигиенните изисквания и изискванията за безопастност и здраве при работа и противопожарна безопастност;

Изисквания и необходими умения

- Опит на подобна позиция;
- Бързина, сръчност и изпълнителност;
- Кандидати с опит в столово хранене са с предимство;

Ние Ви предлагаме

- Коректно отношение и заплащане;
- Целогодишна работа в сплотен екип;
-ваучери за храна
-допълнително здравно осигуряване

Информация за контакт

Телефон: 0879 916 414

ITCD 2024 Employers