Работник кухня в хотелски комплекс
Чепеларе

Чепеларе длъжност на пълно работно време

Хотел Родопски Дом, гр. Чепеларе търси да назначи служител зa целогодишна работа на позиция "Готвач".

Отговорности

- Спазване на вътрешнофирмените правила и стандарти
- Отговаря за правилната експлоатация на инвентара в кухнята
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
- Сериозно и отговорно отношение към поетите задължения
- Спазва изискванията за количеството и качеството на вложените продукти
- Полагате старание за постигането на високи оперативни резултати на заведенията на хотела

Изисквания и необходими умения

- Професионален опит на съответната позиция
- Mотивация за работа в динамична среда
- Добра комуникация и колегиално отношение
- Отговорност към поставените задачи
- Внимание към детайлите

Ние Ви предлагаме

- Настаняване
- Изхранване по време на работа
- Ваучери за храна към работната заплата
- Целогодишна заетост на трудов договор с ХОТЕЛ РОДОПСКИ ДОМ АД и социални осигуровки, съгласно законодателството
- 20 дни платен годишен отпуск
- Работа в реновиран четиризвезден хотелски комплекс
- Осигурено униформено облекло
- Работа на смени

Информация за контакт

Телефон: 0888722533