Работник по озеленяване
гр. София, ул. Околовръстен път № 22
От 500 до 1000 лв.

гр. София, ул. Околовръстен път № 22 длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Ботаническата градина на БАН е специализирано академично звено с предмет на дейност:
създаване и поддържане на научноорганизирани и документирани колекции от живи местни и екзотични растения за целите на експерименталните ботанически изследвания върху биологията на видовете и опазването на биологичното разнообразие;
специализирано и широко обществено природонаучно и природозащитно образование.

Отговорности

Ботаническата градина на Българска Академия на науките търси ново попълнение към своя екип за работа с дендрологичните колекции в парковата част на Градината, която е с уникално местоположение – в полите на Витоша планина. Позицията е за работник по озеленяване. Работното време е от 9 до 16 ч. За повече подробности не се колебайте да се свържете с нас.

Изисквания и необходими умения

Средно образование. Ръботи се с ръчни инструменти, както и с малогабаритна техника като тример, храсторез и др.

Ние Ви предлагаме

Работа в парковата част на Градината. Заплащане до 70 % от картата Ви за градски транспорт.

Информация за контакт

Телефон: 0878180466, 02 967 28 23, 02 967 11 05

VCD Banner
JobTiger Banner