Работник производство
ДЕБЕЛЕЦ
От 1000 до 1500 лв.

ДЕБЕЛЕЦ длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

„Юниливър“ е компания, създадена преди повече от 100 години и една от най-големите компании за потребителски стоки в света, притежаваща над 400 бранда. Нашите продукти се предлагат в над 190 страни по целия свят, които ежедневно се използват от 2,5 милиарда души.

Отговорности

• Работа и обслужване на производствена линия за сладолед;
• Спазване на технологични и качествени норми и изисквания;
• Следене за правилното протичане на производствения процес.

Изисквания и необходими умения

• Средно образование;
• Предходен опит ще се счита за предимство;
• Отговорност към работния процес;
• Сръчност и наблюдателност;
• Готовност за работа на смени, включително и нощна.

Ние Ви предлагаме

• Работа в компания с високи професионални стандарти;
• Отлично възнаграждение + ваучери за храна+пари за път;
• Възможност за професионално развитие;
• Позицията е подходяща и за студенти.

Информация за контакт

Телефон: 0882905098

VCD Banner
JobTiger Banner