Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Работник Производство
Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси кандидати за позиция Работник в производство за свой доверен клиент - производствено предприятие.

Компанията предлага:

• Отлично стартово възнаграждение с възможност за развитие;
• Коректни трудови взаимоотношения;
• Осигурен транспорт;

От вас се очкава:

• Да сте отоговорни относно възложените трудови задължения;
• Готовност за работа на смени;
• Съдействие с различни дейности в производството.

Изисквания:

• Образование - основно
• Стаж /опит/ - опита е предимство, но не е задължителен;
• Желание за работа;
• Работата е тежка физически, вдигане на тежки материали.

Телефон за информация: 089 51 58 133 - Орлин Чавдаров

Алфа Консулт БГ-19 ООД - Лиценз № 2892-10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers