Работник товаро-разтоварна дейност
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

ЕЛДОМИНВЕСТ ООД: утвърденият Европейски производител на икономични и енергийно ефективни проточни и акумулиращи бойлери, комбинирани бойлери, соларни панели и буферни съдове Eldom Green Line, готварски печки, плотове за вграждане и стенни конвектори търси работник товаро-разтоварна дейност.

Отговорности

Описание:
- извършва товаро-разтоварната дейност на готовата продукция;
- подрежда готовите продукти в складовите помещения по маркировката, разделени по модели, варианти и модификации;
- натоварва готовата продукция на транспортни средства за експедиция, съобразно заявките на клиентите.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- средно образование;
- опит на подобна длъжност - предимство;

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- постоянен трудов договор, 8 часа работен ден /събота и неделя почивни/
- фирмено обучение на работното място;
- заплащане на пътни за живеещи в др.населено място;
- допълнително здравно осигуряване;

Информация за контакт

Телефон: 052/571930, 0882/926989

VCD