Работник в Кухня за KFC Bulgaria Mall
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Фирма САМЕКС ЕООД оперира ресторантите на KFC в България от 1994 г. Ние представляваме и веригита NORDSEE и сме първият оператор в сферата на бързото обслужване на българския пазар.

Самекс ЕООД е сред лидерите на пазара. Основният принос за тези постижения е на екипа ни от млади, усмихнати и ентусиазирани служители, които ежедневно осигуряват на нашите клиенти вкусна и качествена храна, поднесена с усмивка.

Отговорности

Отговорности:
- Спазване на фирмените стандарти
- Осигуряване на отлично обслужване на клиентите
- Приготвяне на качествени продукти, съобразно изискванията на фирмата
- Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
- комуникативност
- желание за развитие
- умения за работа в екип
- отговорност и точност

Ние Ви предлагаме

Ние ви предлагаме:
- Работен график според вашите възможности и нашите нужди
- Работа на смени, при гъвкаво работно време, на 4, 6, или 8 часов трудов договор
- Възможност за развитие при равен старт за всеки
- Разнообразни програми от бонуси, обвързани с личното и екипното представяне
- Безплатна консумация в ресторанта и карта с отстъпка за КFC и NORDSEE
- Осигурен транспорт до/от ресторанта.
- Фирмено обучение по международни стандарти
- Осигурено работно облекло и обувки
- Осигурено време за почивка, което се заплаща
- Работа в приятелска атмосфера
- Заплата и осигуровки според българското законодателство
- Ваучери за храна
- Възможност да доведеш приятел и да получиш паричен бонус
- Участие в различни фирмени събития
- Не се изисква предишен опит

Информация за контакт

Телефон: 02/ 819 7 980

VCD Banner
JobTiger Banner