Работник в обект за бързо хранене (пица на парче)
София град
От 1500 до 2000 лв.
 Подходяща за бежанци

София град длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.  Подходяща за бежанци

Ние сме обект за бързо хранене (пица на парче), находящ се в центъра на столицата. На пазара сме от 4 години и вече имаме изградена клиентска мрежа, както и нови клиенти, които харесват качеството на нашата продукция и също се връщат да хапнат при нас отново. Тъй като местенцето ни е малко като пространство, работят по двама на смяна, като в по-натоварени дни, пускаме и трети човек.

Отговорности

Долупосочените отговорности се разпределят между екипа на смяна в пицарията:
* приготвя пиците по установена рецепта
* пуска тесто и го разточва (работи се с машина за разточване)
* обслужва клиентите
* почиства

Изисквания и необходими умения

Ние следваме принципа, че има ли желание, има и научаване! Желателно е кандидата да има предишен опит в правенето на пици, но, ако е схватлив и има бързина, това е достатъчно условие за успех!
Държим на личната дисциплина и отговорност и не толерираме системни закъснения. Когато е нужно обаче, сме склонни на компромиси!
Работният график е 3/2 с работно време от 9 до 20 часа.

Ние Ви предлагаме

Дори в моментите на интензивна работа с повече клиенти, държим обстановката при нас да е с настроение и музика! Зимата е по-слабия и спокоен сезон, като това не рефлектира на твърдата надница, но когато има повече работа съответно се взима и допълнителен процент върху нея!

Информация за контакт

Телефон: 0876612128

JobTiger Banner