Работник в производство на бетонни елементи
други в чужбина, Германия

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

Gala-Lusit-Betonsteinwerke GmbH е дъщерна фирма на GP Günter Papenburg Unternehmensgruppe и е един от водещите производители на бетонни изделия в Германия.

Отговорности

Задължения:

- Производство на бетонови изделия (тротоарни павета)
- Извършване на последваща обработка
- Сортиране и палетиране на готовата продукция

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

- Отговорно и коректно отношение
- Готовност за работа на смени и желание за дългосрочна заетост
- Свидетелство за управление на мотокар се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:

- Почасово възнаграждение + 25% надбавки за нощен труд
- Навременно и коректно заплащане. Заплатата се изплаща на 15-то число на следващият месец. Първият месец има възможност за получаване на аванс.

- Немски постоянен трудов договор с 27 дни платен годишен отпуск

- Регистрация във всички необходими институции съгласно немското законодателство

- Безплатно настаняване – всички разходи се поемат от работодателя

Първоначалния трансфер до Германия е за сметка на Работника.

Информация за контакт

Телефон: +49 15168961273

VCD Banner
JobTiger Banner