Тимбарк България ЕООД
Работник в складова база
София

София длъжност на пълно работно време

Tимбарк България ЕООД е част от Maspex Wadowice Group (MWG), Полша - лидер в Централна и Източна Европа в сектора на бързооборотни стоки. Компанията е собственик на марките Queen’s, Tedi, минерална вода Велинград, La Festa, Coffeeta, Ekland, енергийна напитка Tiger, витаминна вода Dr.Witt и е официален дистрибутор на студен чай Nestea.

Във връзка с разрастване на бизнеса търсим мотивирани и отговорни кандидати за позиция:

РАБОТНИК В СКЛАДОВА БАЗА

Отговорности

- Подпомага товаро-разтоварната дейност в склада и по маршрути;
- Подрежда стоката в складовите помещения;
- Обслужване на клиенти на място;
- Грижа за чистотата на складовите площи и всички заобикалящи ги зони;
- Участие в инвертаризации;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания и необходими умения

- Завършено средно образование;
- Умения за работа в динамична среда, обвързана с изпълнение на срокове;
- Правоспособност за управление на електрокар/мотокар се счита за предимство;
- Умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:
- Работа в утвърдена международна компания;
- Конкурентно възнаграждение;
- Обучение и професионално развитие;
- Работа на трудов договор;
- 5 дневна работна седмица, 8 часов работен ден.

Местоработата се намира на Околовръстен път, до Челопешко шосе.

Всички кандидатури ще бъдат прегледани в пълна конфиденциалност.
За да кандидатствате е необходимо да изпратите актуална автобиография.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Предоставените от вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Информация за контакт

Телефон: 0882 566 055

JobTiger Banner