Ди Ар Ен ЕOOД
Работници в складова база за Германия до Хановер
Хановер, Германия
От 2000 до 3000 лв.

Хановер, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

Агенция за работа в чужбина.
Лиценз Nо 2156 от 24.11.2016 г.

Изпратете Вашата автобиография на английски или на немски език. След предварителен подбор, ще се свържем с Вас.

Отговорности

2-ма работници за склад за стоки за бита и хранителни стоки за Германия до Хановер.

Отговорности:
- Опаковане и сортиране на продукти в склад, както и други дейности касаещи стоките;
- Стриктно изпълнение на поставените задачи.

Изисквания и необходими умения

- Професионален опит в склад е предимство;
- Умение за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Предлага се:
- Заплащане около 1100 евро чисто на месец;
- Плащат се на месец;
- 5-6 дневна работна седмица в зависимост от графика;
- Осигурена квартира- безплатна;
- Постоянен договор.

Информация за контакт

Телефон: +359 (2) 944 93 80

ITCD