Ръководител "Бизнес развитие на район"
гр. Благоевград
От 1000 до 1500 лв.

гр. Благоевград длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Кеш Кредит е водеща финансова институция, специализирана в областта на микро кредитирането. Благодарение на международно признатият ни иновативен модел, базиран на уникална методика за вземане на решения, успешно развиваме и разширяваме своята дейност на местни и чужди пазари. Към момента на локално ниво управляваме собствена търговска мрежа с покритие в цялата страна. Зад всичко това стоят нашите хора. Вярваме, че благодарение на тях мечтите в нашата компания се превръщат в проекти, а целите в постижения. Ето и някои постиженията, които постигнахме заедно:
∙ Предоставяме единственото в България одобрение за кредит до 6 мин.
∙ Стартирахме първото в света кандидатстване за кредит през Viber
∙ На 14-то място сме в ТОП 100 на най-добрите работодатели в България за 2021г.

С цел разширяване на бизнеса ни, търсим да назначим Ръководител „Бизнес развитие на район“ с работно място гр. Благоевград.

Отговорности

∙ Работи върху увеличаването на клиентите и партньорите в Благоевград и всички населени места около него
∙ Развива района като създава мрежа от клиенти и партньори във всяко прилежащо населено място
∙ Прави презентации пред потенциални клиенти и партньори
∙ Стратегически развива региона, като генерира постоянно нови начини за увеличаване портфейла от клиенти
∙ Отпуска кредити и обслужва клиенти в офиса

Изисквания и необходими умения

∙ Комуникативност
∙ Търговски умения
∙ Опит в постигането на цели
∙ Мениджърски опит
∙ Шофьорска книжка
∙ Стратегическо мислене
∙ Творческо мислене
∙ Способност за работа под напрежение

Ние Ви предлагаме

∙ Приятна атмосфера за работа
∙ Въвеждащо и последващи обучения
∙ Възможности за развитие
∙ Атрактивно заплащане
∙ Допълнителни придобивки

Ако това предложение представлява интерес за теб, изпрати ни своята автобиография като посочиш позицията, за която кандидатстваш.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Информация за контакт

Телефон: 0885069201

VCD