Ръководител на Дом на културата "Емануил Манолов" - град Габрово
град Габрово
От 4000 до 5000 лв.

град Габрово длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Отговорности

Притежавате амбиция за професионално развитие в областта на управлението на културни институции.
Желаете да бъдете част от съвременните тенденции и концепции при организация и провеждане на събития.
Уверени сте, че с Вашите качества, знания и умения успешно ще планирате, организирате и провеждате събития.
Отговорни сте и се стремите към кариерно израстване.
Убедени сте, че първата стъпка към успешния проект е работещият в синхрон екип.
Владеете английски език на разговорно ниво.
Отстоявате решенията си.
Мотивирани сте да бъдете част от развитието на културен институт с изключително значение за град Габрово.

Община Габрово Ви кани да заявите Вашата кандидатура
за длъжността ръководител на Дом на културата „Емануил Манолов“ – град Габрово

Вашата роля:
- организация, ръководство и контрол върху цялостната дейност на Дом на културата „Емануил Манолов“ – Габрово;
- отговорност за сценичните пространства и организацията на творческата дейност в ДК „Емануил Манолов“ и зала „Възраждане“;
- създаване и реализация на идейни концепции;
- фокус върху модерните тенденции в развитието на културния сектор;
- развитие и популяризиране потенциала на ДК „Емануил Манолов“ като средище за културни събития;
- управление и стопанисване на имуществото на ДК „Емануил Манолов“;
- управление на административни процеси в Дома на културата и в зала „Възраждане“ – планове за развитие, устойчивост и за управление на човешките ресурси.

Очакваме да подадете до 20 май 2024 г. на електронна поща gabrovo@gabrovo.bg или в деловодството на Община Габрово, пл. „Възраждане“ № 3:
- мотивационно писмо, в което по-подробно да споделите интереса си към позицията;
- автобиография (CV), с която да бъдем запознати с придобитото от Вас образование и квалификации, професионален опит, знания, умения и компетенции;
- копие на документ за придобита образователно-квалификационна степен.

Заявилите убедително и мотивирано кандидатурата си ще бъдат поканени на интервю, за да се представят и да изразят лично своя интерес към длъжността.
Най-успешно представилите се на интервюто кандидати ще участват във финалния етап от процедурата – представяне на идейна концепция за управлението и развитието на Дом на културата „Емануил Манолов“ – гр. Габрово.

За повече информация може да се свържете с нас на следните телефони: 066/818-370 и 066/818-315 – отдел УЧР при Община Габрово.

Изисквания и необходими умения

Вашите компетенции:
- висока степен на мотивация;
- комуникационна култура;
- комуникативни компетентности;
- работа в екип;
- дигитални умения;
- владеене на английски език на разговорно ниво;
- владеене на друг чужд език е предимство.

Ние Ви предлагаме

Нашето предложение за Вашето развитие:
- брутна работна заплата – 4200.00 лева;
- осигуряване на общинско жилище, ако избраният кандидат живее в населено място от друга област;
- гъвкавост на работното време;
- работно облекло в размер на 300.00 лв.;
- ваучери за храна;
- професионално развитие;
- изява на Вашите идеи и концепция;
- възможности за обучение;
- динамична работна среда.
ITCD 2024 Employers