Ръководител отдел Продажби на недвижими имоти
Варна
От 1500 до 2000 лв.
 Подходяща за бежанци

Варна длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.  Подходяща за бежанци

За нас

РЪКОВОДИТЕЛ ОТДЕЛ ПРОДАЖБИ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
Компания "Куб", за новият строителен проект търси да назначи
Ръководител на отдел продажби на недвижеми имоти г.Варна.

Отговорности

- Създаване на отдел продажби от началото и развитието му.
- Стратегическо планиране и изпълнение на плана за продажби.
- Контрол за качеството на работата на отдела на всички етапи.
- Контрол на обработката на входящи заявки.
- Контрол на качество на рекламните компании и др.
- Представяне на интересите на компанията на всички нива.

Изисквания и необходими умения

- 1 година опит, като ръководител в отдел продажби в строителни компании.
- Успешен опит в изграждането на ефективен менеджерски екип.
- Умения за планиране и организиране на работата в отдела.
- Опит в ефективно планиране, анализи, отчетност.
- Мотивацията на екипа.
- Английски и руски езици на много добро разговорно ниво.

Ние Ви предлагаме

• Стабилна заплата + % от дохода.
• Подробности на интервюто.

Информация за контакт

Телефон: +359899318868

JobTiger Banner